Маркетингова підтримка. Поповнення електронної бібліотеки EXTRANET.Шановні партнери!


Звертаю Вашу увагу на оновлену сторінку бібліотеки на партнерській зоні сайту. На сторінці розміщено відео інструкцію по установці програми, що дозволяє завантажувати інформацію з бібліотеки цілими розділами, або по декілька файлів одночасно. Якщо Ви бажаєте отримувати більше інформації з бібліотеки – надсилайте запити на адресу extranet@spv.ua з темою “Логін та пароль для користування FileZilla”.

Також, традиційно інформую Вас, що за останні тижні електронна бібліотека СПВ Компані ЛТД – EXTRANET поповнилась наступними файлами:
ABLOY – до розділу KATALOGY_BROSHURY додано кілька нових брошур, присвячених профілю NOVEL. Також додано відеоінструкції по монтажу дверної автоматики DA460, 461(розділ VIDEO)
BEA – до розділу KATALOGY_BROSHURY викладено брошури, перекладені на українську по датчикам руху моделей EYE TECH, MAGIC SWITCH, MATRIX, MICROCELL, SEAGLE. MUL-T-LOCK – оновлено інструкції до замків MPL 212, Dead Bolt Hercular (розділ TEHNICHNA_INFORMACIYA)

Шановні партнери, якщо у Вас є побажання або зауваження по інформаційному наповненню EXTRANET, будь ласка, надсилайте їх за адресою extranet@spv.ua.

Ваша думка важлива для нас!
Заздалегідь дякуємо.

extranet

Залишити відповідь