Маркетингова підтримка. Новий банер MUL-T-LOCK Interactive+

На підтримку нової патентованої ключової платформи MUL-T-LOCK Interactive+ ми розробили новий баннерInteractive+ Один ключ – безліч можливостей”. Банер розміром 2,5х1,1 метри, виготовлений із щільної банерної тканини, оснащений люверсами по периметру полотна. Може застосовуватись як всередині приміщення, так і на фасаді магазину. Мета банеру – прорекламувати найновішу розробку від підприємства MULTLOCKта її особливості: змінену конструкцію циліндра, що має новий пін овальної форми для захисту від відкривання відмичками, новий дизайн ключа прямокутноїиформу із утовщенням посередині, оновлений логотип Interactive+.
На сьогодні ключова платформа MULTLOCKInteractive+ має найбільше опцій: FleX Control, VIP, 3in1 «Світлофор», CLIQ®, SynerKey® та SynerCLIQ. Це дозволяє гнучко застосовувати продукцію із ключем MULTLOCKInteractive+ для побудови складних систем Майстер-Ключ із організацією «острівців безпеки» на базі циліндра MULTLOCK Interactive+ CLIQ®.

Вся продукція, що імпортує «СПВ Компані Лтд», підтримана рекламними інструментами – банерами та стікерами і надається безкоштовно. Будь ласка, замовляйте для оформлення власних місць продажу за адресою gurt@spv.ua. 

Залишити відповідь